Migrate Extras (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Development
fr: Développement

en: Datestamp
fr: Horodatage (UNIX)

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Date range
fr: Intervalle de dates

en: Date with repeat
fr: Date avec répétition

en: Datestamp range
fr: Intervalle de temps datestamp

en: Datetime range
fr: Intervalle de temps datetime

en: Migrate example - dates
fr: Exemple de migration - dates

en: Example migration into date fields
fr: Exemple de migration vers des champs date

en: Source id
fr: Identifiant (ID) de la source

en: A simple date
fr: Une date simple

en: Start value for a date range
fr: Valeur de début pour un intervalle de date

en: Simple datestamp
fr: Horodatage simple (UNIX)

en: Start value for a datestamp range
fr: Valeur de début pour un intervalle d'horodatage

en: Simple datetime
fr: Horodatage simple (SQL)

en: Start value for a datetime range
fr: Valeur de début pour un intervalle de date/heure

en: Sample of a repeating date field
fr: Exemple de champ de date se répétant

en: Examples of migrating with the Date module
fr: Exemples de migration avec le module Date

en: Authored by (uid)
fr: Écrit par (uid)

en: Language (fr, en, ...)
fr: Langue (fr, en...)
