Migrate Extras (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Features
gl: Funcionalidades
