Migrate Extras (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Features
he: פיצ'רים

en: Date range
he: טווח תאריכים
