Migrate Extras (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ
