Migrate Extras (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы
