Migrate Extras (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ
