Migrate Extras (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت
