Migrate Extras (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Datestamp
oc: Orodatatge (UNIX)

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Date range
oc: Interval de datas

en: Date with repeat
oc: Data amb repeticion

en: Datestamp range
oc: Interval de temps datastamp

en: Datetime
oc: Datatime

en: Datetime range
oc: Interval de temps datatime

en: Migrate example - dates
oc: Exemple de migracion - datas

en: Example migration into date fields
oc: Exemple de migracion cap a de camps data

en: Source id
oc: Identificant (ID) de la font

en: A simple date
oc: Una data simpla

en: Start value for a date range
oc: Valor de començament per un interval de data

en: Simple datestamp
oc: Orodatatge simple (UNIX)

en: Start value for a datestamp range
oc: Valor de començament per un interval d'orodatatge

en: Simple datetime
oc: Orodatatge simple (SQL)

en: Start value for a datetime range
oc: Valor de començament per un interval de data/ora

en: Sample of a repeating date field
oc: Exemple de camp de data se répétant

en: Examples of migrating with the Date module
oc: Exemples de migracion amb lo modul Data
