Migrate Extras (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Datestamp
ro: Marcaj de timp

en: Features
ro: Caracteristici

en: Date range
ro: Interval dată

en: Datetime
ro: DataTimp

en: Language (fr, en, ...)
ro: Limba (fr, en, ...)
