Migrate Extras (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය
