Migrate Extras (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Features
te: విశేషాలు
