Migrate Extras (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Features
tr: Özellikler

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Datetime
tr: Tarih/Saat

en: Language (fr, en, ...)
tr: Dil (fr, en, ...)
