Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: group
es: grupo

en: Features
es: Características

en: Source id
es: ID de origen

en: Authored by (uid)
es: Escrito por (uid)

en: Language (fr, en, ...)
es: Idioma (fr, en, ...)
