Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: group
ja: グループ

en: Features
ja: フィーチャー

en: Language (fr, en, ...)
ja: 言語（fr、en、...）
