Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: group
nl: groep

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
nl: Pathauto: aliasgeneratie uitvoeren (ingesteld op 0 om te voorkomen dat er tijdens de migratie een alias wordt gegenereerd)

en: Source id
nl: Bron-id

en: Authored by (uid)
nl: Geschreven door (uid)

en: Language (fr, en, ...)
nl: Taal (fr, en, ...)
