Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: group
nn: gruppe
