Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: group
ru: группа

en: Features
ru: Особенности

en: Authored by (uid)
ru: Автор (uid)

en: Language (fr, en, ...)
ru: Язык (fr, en, ...)
