Migrate Extras (7.x-2.3-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: group
uk: група

en: Features
uk: Властивості

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
uk: Автосинонім: Створення синонімів (вкажіть 0 аби запобігти створенню синонімів під час перенесення

en: Source id
uk: Id джерела

en: Authored by (uid)
uk: Створено (uid)

en: Language (fr, en, ...)
uk: Мова (fr, en, ...)

en: Is this a draft of the submission?
uk: Це чернетка надсилання?
