Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Features
be: Функцыі

en: Source id
be: Крыніца id
