Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: group
cs: skupina
