Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Features
hr: Značajke
