Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: group
hu: csoport

en: Features
hu: Jellemzők

en: Document
hu: Dokumentum

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
hu: <em>Pathauto</em>: álnevek létrehozása (0-ra állítása meggátolja az álnevek migráció közbeni létrehozását)

en: Source id
hu: Forrás azonosítója

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: Language (fr, en, ...)
hu: Nyelv (fr, en, ...)
