Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: group
it: gruppo

en: Features
it: Funzionalità

en: Document
it: Documento

en: Language (fr, en, ...)
it: Lingua (fr, en, ...)
