Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Document
lv: Dokuments
