Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: group
sk: skupina

en: Features
sk: Vlastnosti
