Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: group
vi: nhóm

en: Features
vi: Tính năng

en: Document
vi: Tài liệu
