Migrate Extras (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: group
hi: समूह

en: Document
hi: दस्तावेज़
