Migrate Extras (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: group
pl: grupa

en: Document
pl: Dokument

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
pl: Pathauto: wygeneruj alias (ustaw na 0 w celu zapobiegania generowania aliasów w trakcie migracji)

en: Source id
pl: Id źródła

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)
