Migrate Extras (7.x-2.5-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Document
eu: Dokumentua

en: Language (fr, en, ...)
eu: Hizkuntza (fr, en, ...)
