Migrate Extras (7.x-2.5-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Document
sv: Dokument

en: Source id
sv: Käll-ID

en: Authored by (uid)
sv: Författad av (uid)

en: Language (fr, en, ...)
sv: Språk (fr, en, ...)
