Migrate Extras (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)
