Migrate Extras (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Document
da: Dokument

en: Source id
da: Kilde ID

en: Authored by (uid)
da: Skrevet af (uid)

en: Language (fr, en, ...)
da: Sprog (fr, en, …)
