Migrate Extras (7.x-2.4-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: group
ar: مجموعة

en: Features
ar: الخصائص

en: Document
ar: وثيقة
