Migrate Extras (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Date range
az: Tarix aralığı
