Migrate Extras (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
