Migrate Extras (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ
