Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Host
be: Хост

en: Database name
be: Назва базы дадзеных
