Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང
