Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Database name
cy: Enw'r Gronfa Ddata
