Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Host
fr: Hôte

en: Database name
fr: Nom de la base de données
