Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Host
hi: होस्ट

en: Database name
hi: डॉटाबेस नाम
