Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Database name
hr: Naziv baze podataka
