Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Host
lt: Serveris

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas
