Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Host
pt: Servidor

en: Database name
pt: Nome do banco de dados

en: Migration
pt: Migração
