Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Host
sv: Värd

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Migration
sv: Migrering
