Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Host
ta: புரவலன்

en: Database name
ta: தரவுதள பெயர்
