Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Host
af: Masjien

en: Table prefix
af: Voorvoegsel vir tabelle

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Database port
af: Databasis-poort
