Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Table prefix
ast: Prefixu pa la tabla

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Database port
ast: Puertu de la base datos
