Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Host
bg: Хост

en: Table prefix
bg: Префикс за таблиците

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Database port
bg: Порт на базата данни
