Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Host
ca: Servidor

en: Table prefix
ca: Prefix de les taules

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Database port
ca: Port de la base de dades

en: Migration
ca: Migració
